UBYTOVÁNÍ

Palau Pacific Resort

Palau Pacific Resort nabízí příjemnou kombinaci 160 luxusních pokojů a zároveň zasazení do prostředí nádherného resortu. Je zde velká privátní pláž, bazén, dvě restaurace a bary, fitness centrum, tenisové kurty, salon krásy, lázně a obchody.

    

Palau Royal Resort

Royal Resort nabízí návštěvníkům 157 luxusních pokojů a apartmánů shlížejících na oceán a přístav Malakal. Součástí resortu je soukromá bílá písčitá pláž, dvě restaurace a bary, bazén, tenisové kurty, fitness centrum, dětský koutek, lázně a obchody.

Palasia Hotel

Hotel Palasia je příhodně situován v centru Kororu, takže je pár minut chůze od několika obchodů a restaurací. Nabízí pokoje s výhledem na město, nebo oceán, dvě restaurace, bazén, bar, fitness centrum, Duty free shop a Wifi připojení.

Rose Garden Resort

Rose Garden Resort je situován na kopci, s výhledem na oceán a skalnaté ostrovy. Nabízí pokoje s výhledem do zahrady, nebo na oceán, s vlatními balkónky, vše ve stylu bungalovů. Tento malý resort je tím pravým pro návštěvníky hledající klidné a útulné ubytování.

West Plaza Hotels

Hotely West Plaza jsou celkem čtyři, příhodně rozmístěné po Kororu. West Plaza By The Sea se nachází při oceánu, Deskel, Downtown a Malakal nabízí čisté, standardní ubytování. Restaurace je pouze v hotelích By The Sea a Malakal.

Palau Plantation Resort

Palau Plantation Resort, umístěný v odlehlejší oblasti mezi políčky a džunglí je postaven s důrazem na tradiční architektonický styl. Nabízí restauraci, bazén, bar a Jacuzzi

DW Motel

DW Motel je ubytování v Kororu za rozumné ceny, vzdálené 10 minut chůze od obchodů, restaurací, barů, internetové kavárny a dalších služeb. Společná kuchyň a jídelna Vám umožní připravit si vlastní pokrmy, nebo potkávat cestovatele z celého světa.

Comfort Suites Hotel

Tento hotel nabízí ubytování za rozumnou cenu. Nachází se zde restaurace a bar.

Lehns Motel

Pohodlné ubytování za rozumnou cenu, nedaleko od centra Kororu.

Carolines Resort

Soukromí tohoto resortu si musíte zažít! Užívejte si svůj vlastní bungalov, inspirovaný staletímy architektury Palau, kterému nechybí všechny vymoženosti, které cestovatel potřebuje. Klimatizace, kabelová TV a mini bar Vám tu chybět nebudou.

Paradise Hotel

Tento moderní hotel, nacházející se přímo v centru, je novým klenotem uvnitř původní kancelářské budovy. Nabízí 14 nově navržených pokojů s klimatizací, lednicí, LCD TV a vysoušečem vlasů. Některé pokoje mají i kuchyňku. V tomto hotelu se také nachází střešní apartmán se 4 ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní a posilovnou. Může se zde ubytovat až 10 hostů.